معرفی شرکت

چشم انداز

شرکت برکــت الصحـــه در سال ۱۳۹۴ در عراق به منظور حضور بیشتر و فعالتر شرکت های زیرمجموعـه دارویــی برکــــت و صنعت دارویی کشور در بازار منطقه کشورهای همسایه به ویژه در عراق ، سوریه و لینان تاسیـــس شد. صادرات دارو، مواد اولیه دارویی، مکمل های دارویی و غذایی، تجهیزات و ملزومات پزشکی و مشارکت در سرمایه گذاری و ساخت کــارخانه تولید دارو در کشـــورهای هدف از جمله فعالیت های برکـــت الصحــــه می باشد.

با تدوين و اجراي برنامه استراتژيك شركت براين باوريم كه آنچه نسلهاي قبل از ما در صنعت دارویی كاشته اند، اينك در حال باروري است و نام شرکت برکت الصحه بايد يادآور هيجان، غرور و اشتياق در صنعت داروسازي كشور و پاسداشت زحمات بي دريغي باشد كه نسل به نسل در صنعت دارویی جاري و ساري بوده است.

شرکت برکت الصحه در نظر دارد در راستای جهانی سازی صنعت داروی ایران و با اولویت کشورهای همسایه تعاملات بین المللی خود را گسترش داده بگونه ای که در طی یک بازه زمانی ده ساله تلاش نماید حدود ۱۰ در صد از مارکت داروی ایران را به کشورهای همسایه از طریق ثبت ، صادرات محصول ، همکاری های فنی و آموزشی و تولید در کشورهای همسایه پیوند زند .

اهداف

در راستای تحقق چشم انداز اهداف عمده شرکت برکت الصحه عبارتند از :

  1. حضور در بازار کشورهای همسایه ( عراق ، سوریه ، لبنان ، افغانستان ، پاکستان و کشورهای حوزه CIS )
  2. اخذ نمایندگی شرکت های فعال در صنعت داروی ایران در کشورهای فوق
  3. فعالیت در حوزه تجهیزات پزشکی
  4. ثبت ، بازاریابی و فروش محصولات شرکت های دارویی در کشور های فوق
  5. تولید مشترک دارو در کشورهای فوق